Healingreis naar de piramides van Bosnië

9 t/m 15 mei 2020

< Terug naar overzicht

9 mei t/m 15 mei 2020

In 2005 werd in Bosnië een spectaculaire ontdekking gedaan. Volkomen overgroeide heuvels bleken piramides te zijn. Volgens schattingen zou het gaan om bouwwerken van mogelijk meer dan 30.000 jaar oud. Het gaat om een gigantisch complex van meerdere piramides, waaronder grote netwerken van tunnels zijn gevonden. Nog steeds worden nieuwe tunnels opgegraven.

Dit alles werpt een spectaculair nieuw licht op onze geschiedenis. Hoog tijd om dit te onderzoeken!

Van 9 t/m 15 mei reizen we hierheen. In totaal besteden we drie hele dagen bij de piramides. Iedere dag zullen we in de healing-ruimte in de tunnel te vinden zijn. Daarnaast bezoeken we steeds de verschillende piramides, snuiven de energie op en bezoeken ook nabijgelegen plekken, zoals een site met enorme stenen bollen. Zijn deze op natuurlijke wijze ontstaan of niet? We gaan het onderzoeken.

In de week gaan we ook 2 dagen op reis naar het zuiden. Hier reizen we naar de bouwwerken van Daorson, bezoeken we het Dervish House waar een ondergrondse rivier bovengronds komt en uiteraard genieten we van de enorme watervallen van Kravici. Waar we kunnen reizen we ook nog langs een enkele van de necropolissen die het land rijk is!

We eindigen de week weer bij de piramides om de energie hier nog een keer in te ademen en door te laten dringen!

Ontdek je mee?

Het programma
9 mei: heen reis Amsterdam – Sarajevo met Air Serbia. Eerste bezoek aan de tunnels.
10 en 11 mei: Onderzoeken van het piramide-gebied.
12 en 13 mei: Reizen naar het zuiden, naar de ruïnes van Daorson, de watervallen van Kravici en The Dervish House
14 mei: Piramides revisited
15 mei: Afronden bij de piramides en terugreis

[table id=49 /]

PRAKTISCHE GEGEVENS